Večerná bezpečnostná akcia v KOŠICIACH!

Becep

Košický nočný život je zvyčajne o neviazanej zábave, ale akcia s názvom Driver party vniesla medzi davy mladých ľudí aj iný nádych. Zástupcovia motoristického areálu Mihyring sa spolu s oddelením BECEP rozhodli usporiadať v známom košickom klube bezpečnostnú akciu, ktorá bola zameraná na význam používania reflexných prvkov pri zníženej viditeľnosti. K dispozícií bol pre ľudí aj simulátor prevrátenia, čím sa mohli všetci zúčastnení presvedčiť o dôležitosti zapnutých bezpečnostných pásov.

„Cieľom akcie je priblížiť ľuďom “safety“ prvky v ich osobnej bezpečnosti. Všetci návštevníci dostali okrem uvítacieho „welcome drinku“ aj reflexný pásik, ktorý by mal byť samozrejmou výbavou každého z nás.“ povedal zástupca motoristického areálu Mihyring, pán Marián Michalov. „Chceme, aby sa s nimi zoznámili a čo najviac zblížili." Od nového roku budú mať totiž chodci povinnosť nosiť reflexný prvok.

„V Košiciach to funguje tak, že čo sa nehovorí a neudeje na Kováčskej ulici, akoby sa ani nestalo! Práve preto sme sa rozhodli usporiadať akciu v známom klube, s vysokou návštevnosťou mladých ľudí. Onedlho sa na nás môžu ľudia tešiť aj v iných východoslovenských mestách,“ dodal Marián Michalov.

Apropo simulátor prevrátenia. Veľmi zaujímavé zariadenie. Človek si vie na vlastnej koži vyskúšať, aké je to v prípade nepríjemnej nehody. Získa aspoň maličkú predstavu o tom, čo všetko pri kotrmelcoch s autom zažije a uvedomí si, že to nie je žiadna sranda. A azda pochopí aj význam bezpečnostného pásu, ktorý toho znesie veľmi veľa a človeka aj pri prevratoch udrží pripútaného v sedadle. Mnohí ľudia si to nevedia ani predstaviť a nevedia odhadnúť, aké to je. Takto si každý uvedomí význam bezpečnostných pásov, ktoré sú pri situácii dole hlavou schopné udržať celé ľudské telo!

K autám i dobrej zábave neodmysliteľne patria i pekné dievčatá a v tomto smere si organizátori akcie takisto dali záležať. Účastníkov vítali atraktívne hostesky, od ktorých sa aj reflexný pásik prijímal s väčšou radosťou.

Akcia dopadla výborne a všetci návštevníci sa bavili a diskutovali do skorých ranných hodín. „Účasť potvrdila, že bezpečnosť na cestách nie je okrajovou témou. Celým večerom sa niesli rozhovory o tom, kto a ako koná za volantom. Ľudí zaujala forma i spôsob prezentácie a nás to utvrdilo v tom, že takéto akcie majú význam.“ dodal Marián Michalov.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Becep


Becep Košice


Becep Košice


Becep Košice


Simulátor prevrátenia


Catering


Becep Košice


Becep Košice


Becep Košice

Súvisiace články

Nehoda nie je náhoda
DVD Nehoda nie je náhoda

Spoločnosť Driving Academy ako odborný partner pre BECEP vytvorila vzdelávacie DVD s názvom Nehoda nie je náhoda. Tento 30 minútový film je určený hlavne mladým vodičom a krás... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame