Špeciálny tréning pre diaľničných policajtov

Polícia : tréning driving academy orechová potôň

V Centre bezpečnej jazdy Driving Academy v Orechovej Potôni sa vodiči diaľničnej polície podrobili špeciálnemu tréningu na zvládanie krízových situácií. Tréning sa uskutočnil za podpory FIA a SAMŠ. Policajti si preskúšali svoje reakcie v krízových situáciách, vyskúšali si špeciálne manévre pri vyšších rýchlostiach a tým si osvojili nové zručnosti pri vedení vozidla. Potreba takýchto tréningov pre zásahové zložky je nepopierateľná, čo potvrdili všetci účastníci  a my veríme, že aj týmto krokom sa opäť zvýšila bezpečnosť na našich cestách.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Polícia : tréning driving academy orechová potôň

Súvisiace články

Zostatkovy alkohol
Deň zodpovednosti 2019

Veľká noc bez alkoholu za volantom! POLÍCIA a PIVOVARNÍCI POKRAČUJÚ V PREVENTÍVNYCH AKCIÁCH Bratislava, 18. apríl 2019 – Po povzbudivých výsledkoch z minulej Veľkej noci, ktoré ukázali medziročný pokles nehodovosti pod vplyvom ... .

Celý článok

den zodpovednosti 2018
Deň zodpovednosti 2018

Slovenskí pivovarníci spoločne s dopravnou políciou a BECEPom Ministerstva dopravy a výstavby už niekoľko rokov realizujú spoločné aktivity na zníženie nehodovosti pod vplyvom alkoholu. S... .

Celý článok

Základná škola - prevencia - prednáška
Deň zodpovednosti na slovenských cestách

Zámerom informačno-edukatívnej kampane Deň zodpovednosti je zvýšenie povedomia šoférov na podporu zamedzenia požívania alkoholu počas šoférovania. Ministerstvo dopravy a výstavby SR v spolupráci s Prezídiom Policajného zboru SR a Slo... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame