Bezpečnostná billboardová kampaň

becep billboard kampaň

BECEP reaguje na najaktuálnejšie problémy, ktoré zapríčiňujú vznik dopravných nehôd. S príchodom smart phonov je stále viac a viac možné vidieť ako sa ľudia hrajú s telefónmi počas jazdy. Nevenujú tým dostatočnú pozornosť v premávke a reakčný čas potrebný na odvrátenie nehody sa niekoľkonásobne predĺži. POZOR! Nepreceňujte svoje schopnosti, venujte sa plne vedeniu vozidla počas jazdy, prípadná zrážka s najzranitelnejšími účastníkmi cestnej premávky akými sú chodci, či cyklisti za to nestojí.

BECEP spustil v mesiacoch október a november 2013 billboardovú kampaň zameranú na uvedomenie si nebezpečenstva pri písaní SMS počas vedenia vozidla.

Aj napriek rýchlej dobe v akej žijeme si musíme uvedomiť, že žiadna informácia, ktorú prostredníctvom mobilného telefónu posielame alebo príjmame nie je tak dôležitá ako ľudský život!

Následky takéhoto konania sú pre vodiča vždy nepríjemné a v tom najhoršom prípade môžu skončiť až odňatím slobody a výčitkami do konca života.

Venujte sa plne vedeniu svojho vozidla!

Prajeme veľa kilometrov bez nehody

tím BECEP


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

becep billboard kampaň


Billboard kampaň Becep


Billboard kampaň Becep


Billboard kampaň Becep


Billboard kampaň Becep


Billboard kampaň Becep


Billboard Becep

Súvisiace články

foto Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA 5
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

logo Vidieť a byť videný
Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

Tekovské Nemce - spoločné foto
Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej prem&... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame