Incheba Becep 15

Autosalon Incheba 2013

V dňoch 23 až 28 mája 2013 sa konal v Bratislave v priestoroch výstaviska Incheba už tradične Autosalón poukazujúci na novinky zo sveta automobilov a ich doplnkov. BECEP sa zúčastnil na Autosalóne s programom pre účastníkov, ktorého sa mohli zdarma zúčastniť deti - pre ktorých bolo pripravené detské dopravné ihrisko, mladí i starší ľudia si mohli vyskúšať náraz do pevnej prekážky a prevrátenie vozidla na simulátoroch. Počas celého autosalónu sme rozdávali ľuďom reflexné predmety, ktoré majú svoj význam pri zníženej viditeľnosti, pre deti to bolo pexeso s dopravnými značkami a reflexné hračky a k dispozícií boli tiež letáky, ktoré vysvetľujú význam bezpečnostných pásov a následky pri vedení vozidla po požití alkoholu. Veríme, že každý, kto si naše aktivity vyskúšal pochopil význam používania bezpečnostných pásov a uvedomil si dôsledky rýchlej jazdy.

←Staršie Novšie→
Obrázky k článku:

Incheba Becep 15


Incheba Becep 14


Incheba Becep 13


Incheba Becep 12


Incheba Becep 11


Incheba Becep 10


Incheba Becep 09


Incheba Becep 08


Incheba Becep 06


Incheba Becep 05


Incheba Becep 04


Incheba Becep 03


Incheba Becep 02


Incheba Becep 01

Súvisiace články

Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA.jpg
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

Tekovské Nemce
Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej prem&... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU
Odporúčame