Dopravné vzdelávanie pre základné školy

Becep Základná škola

Spoločnosť Dekra v spolupráci s Becepom zabezpečila vzdelávanie v oblasti dopravnej výchovy pre deti z vybraných základných škôl v Bojniciach a v Bratislave. Školáci sa oboznámili s pravidlami cestnej premávky, ktoré im vysvetlili zástupcovia dopravnej polície, dostali reflexné vesty, pásky a iné pomôcky a prakticky si vyskúšali pohyb v cestnej premávke s využitím dopravného ihriska. Dŕžíme palce pri využívaní získaných poznatkov v praxi.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Becep Základná škola


Základná škola 3


Základná škola - Becep


Základná škola - prednáška


Základná škola - spol. foto


Základná škola a deti


Becep Základná škola 4


Becep Základná škola 3


Becep Základná škola


Becep Základná škola

Súvisiace články

MsP Vysoké Tatry
Dopravná výchova vo Vysokých Tatrách

Mestská polícia Vysoké Tatry s materiálnou podporou oddelenia BECEP MDV SR dlhodobo realizuje detskú dopravnú výchovu na školách v tatranských obciach. Neustály záujem zo strany škôl hovorí o ich kvalite. Ďakujeme za vytrvalú prev... .

Celý článok

vzdelavanie deti bosakova
Vzdelávanie detí na detskom dopravnom ihrisku

Vzdelávanie k vyššej bezpečnosti na cestách musí začínať už v predškolskom veku. BECEP preto spolu s Autoklub Slovakia Assistance a Policajným zborom SR podporili vzdelávacie podujatie na detskom dopravnom ihrisku na Bosákovej ul. v... .

Celý článok

Zostaň vidieť - reflexné prvky 2
Stay Bright.org

Bezpečnostná kampaň Stay Bright organizácie FIA sa za spoluráce s ASA autoklub Slovakia, ktorá je členom FIA a BECEPOM dostala aj do Slovenských základných škôl. Deti boli oboznámené s významom používania reflexných prvkov ako aj s ... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame