Vidieť a byť videný 2016

logo Vidieť a byť videný
Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na správne osvetlenie automobilov s názvom: "VIDIEŤ A BYŤ VIDENÝ".

V období od 7.11. do 13.11. 2016 budú mať všetci motoristi jedinečnú príležitosť nechať si celkom ZDARMA skontrolovať a nastaviť svetlomety svojich vozidiel v servisnej sieti spoločnosti AutoKelly Slovakia po celom Slovensku.

Hlavným cieľom preventívnej bezpečnostnej akcie je upozorniť vodičov predovšetkým na riziká spojené s nesprávnym osvetlením motorových vozidiel.

Všetko podstatné o projekte, vrátane siete autoservisov zapojených do projektu nájdete na stránke: http://www.vidiet-a-byt-videny.sk

←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

logo Vidieť a byť videný

Súvisiace články

foto Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA 5
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

Tekovské Nemce - spoločné foto
Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej prem&... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame