Deň bezpečnosti s Granviou

Tekovské Nemce - spoločné foto

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej premávky ako napríklad simulátor prevrátenia, detské dopravné ihrisko či vystavený vrak vozidla hliadky R1.

Práve tento vrak poukazoval na dôležitosť venovaniu sa riadenia motorového vozidla, aby sa predišlo dopravnej nehode, ktorá spôsobila aj takéto hrozivé následky na vozidla hliadky R1.

Na tlačovej konferencii sa zúčastnili generálny riaditeľ Granvie marcel Vial a generálny riaditeľ Granvia Operations Jean Christophe Roux, riaditeľ odboru dopravnej polície Prezídia PZ plk. Ing. Ján Ignaták, vedúci oddelenia Ing. Milan Troška a Zelená vlna.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Tekovské Nemce - spoločné foto


Tekovské Nemce - spoločné foto

Súvisiace články

foto Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA 5
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

logo Vidieť a byť videný
Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame