Nehoda nie je nahoda 2

Nehoda nie je náhoda 3

Druhé pokračovanie vzdelávacieho DVD Nehoda nie je náhoda2 je určené predovšetkým vodičom motocyklov. Skúsení pretekári, kaskadéri ale aj inštruktori Vám vysvetlia ako sa dajú ovládať rôzne druhy motocyklov v krízových situáciách. Motocykel je oveľa nebezpečnejší dopravný prostriedok, než vozidlo pričom stačí jeden nezvládnutý manéver a následky vás môžu sprevádzať celý život. Vo vozidle máte okolo seba veľa "plechov" a keď nabúrate, zvyčajne si to odnesie práve vozidlo. Ale jeden pád z motorky môže byť prvým a posledným. Preto nepodceňujte význam akéhokoľvek tréningu jazdy na motocykli, ktorý zvýši vaše zručnosti, sami na vlastnej motorke si natrénujte pod dohľadom inštruktorov brzdné manévre, vyhýbacie manévre alebo prípadne aj štýl "bezpčného" padania pri nehode. 


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Nehoda nie je náhoda 3


Nehoda nie je náhoda - tv reportáž 2


Nehoda nie je náhoda - tv reportáž 2


Nehoda nie je náhoda - cvičisko 3


Nehoda nie je náhoda - cvičisko 2


Nehoda nie je náhoda - cvičisko


Nehoda nie je náhoda 9


Nehoda nie je náhoda 9


Nehoda nie je náhoda 8


Nehoda nie je náhoda 2


Nehoda nie je náhoda 7


Nehoda nie je náhoda 5


Nehoda nie je náhoda 2

Súvisiace články

Policia a Becep
Rady od POLÍCIE

V spolupráci s motoristickými nadšencami z Mihyringu vám ponúkame rady od našich kolegov Policajtov - motorkárov. Nepodceňujte prípravu na letnú sezónu a hlavne jazdite opatrne!

Celý článok

Zodpovedne na cestách - Inovačný kemp
Tréning vodičov motocyklov

Oddelenie bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) v rámci snahy o zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky motocyklistov odprezentovalo dňa 15. októbra 2014 v areály profesionálneho tréningového... .

Celý článok

sosnová - auodrom
V Čechách prebehol už 14. ročník kurzov pre motocyklistov zdarma

BESIP v spolupráci s tímom dialničnej bezpečnosti usporiadal 22.8.2014 už 14. kurz pre začínajúcich motocyklistov pod názvom Učme sa prežiť na Autodrome v Sosnové pri Českej Lí... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame