Tréning vodičov motocyklov

Zodpovedne na cestách - Inovačný kemp

Oddelenie bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) v rámci snahy o zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky motocyklistov odprezentovalo dňa 15. októbra 2014 v areály profesionálneho tréningového centra Driving Academy v Orechovej Potôni pilotný projekt určený pre motocyklistov.

Zhruba päťdesiat motocyklistov, vrátane príslušníkov policajného zboru, si okrem teoretického vzdelávania v oblasti bezpečnej jazdy vyskúšalo na svojich motocykloch praktické zvládanie najčastejších krízových situácii hroziacich na cestách, akými sú jazda na klzkej vozovke, prejazd zákrutou a vyhýbanie sa náhodnej prekážke.

Hlavným cieľom projektu je každoročne poskytnúť čo najväčšiemu počtu motocyklistov tento bezplatný kurz. Veríme, že takéto praktické vzdelávanie a zdokonaľovanie vodičských zručností môže pozitívne ovplyvniť bezpečnosť motocyklistov na cestách.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Zodpovedne na cestách - Inovačný kemp


Zodpovedne na cestách


Prednáška a diskusia


motozraz - policajný zbor


motozraz - policajný zbor

Súvisiace články

Policia a Becep
Rady od POLÍCIE

V spolupráci s motoristickými nadšencami z Mihyringu vám ponúkame rady od našich kolegov Policajtov - motorkárov. Nepodceňujte prípravu na letnú sezónu a hlavne jazdite opatrne!

Celý článok

Nehoda nie je náhoda 3
Nehoda nie je nahoda 2

Druhé pokračovanie vzdelávacieho DVD Nehoda nie je náhoda2 je určené predovšetkým vodičom motocyklov. Skúsení pretekári, kaskadéri ale aj inštruktori Vám vysvetlia ako sa daj&... .

Celý článok

sosnová - auodrom
V Čechách prebehol už 14. ročník kurzov pre motocyklistov zdarma

BESIP v spolupráci s tímom dialničnej bezpečnosti usporiadal 22.8.2014 už 14. kurz pre začínajúcich motocyklistov pod názvom Učme sa prežiť na Autodrome v Sosnové pri Českej Lí... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame