V Avion shopping park sa rodičia dozvedeli všetko o bezpečnosti svojich ratolestí

Ikea - dopravná prevencia a aktivity

Rodičia aj deti sa mohli v máji tohto roku zábavnou formou naučiť všetko o bezpečnosti v domácom prostredí, na ulici či v krízovej situáciií na netradičnom Bezpečne nezabudnuteľnom víkende v nákupných centrách Avion Shopping Park a obchodných domoch IKEA.

Odborníci z radov polície, hasičov, online bezpečnosti, detských liniek pomoci a firiem ktoré sa detskou bezpečnosťou zaoberajú, poradili návštevníkom ako vytvoriť pre svoje deti bezpečnejšie prostredie doma a na koho sa obrátiť v prípade núdze. Svojimi vzdelávacími pomôckami prispelo aj oddelenie BECEP.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Ikea - dopravná prevencia a aktivity


Ikea - dopravná prevencia a aktivity

Súvisiace články

MsP Vysoké Tatry
Dopravná výchova vo Vysokých Tatrách

Mestská polícia Vysoké Tatry s materiálnou podporou oddelenia BECEP MDV SR dlhodobo realizuje detskú dopravnú výchovu na školách v tatranských obciach. Neustály záujem zo strany škôl hovorí o ich kvalite. Ďakujeme za vytrvalú prev... .

Celý článok

Zostaň vidieť - reflexné prvky 2
Stay Bright.org

Bezpečnostná kampaň Stay Bright organizácie FIA sa za spoluráce s ASA autoklub Slovakia, ktorá je členom FIA a BECEPOM dostala aj do Slovenských základných škôl. Deti boli oboznámené s významom používania reflexných prvkov ako aj s ... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame