Motozraz Šírava

šírava - prevencia

V polovici augusta to bolo už trinásť rokov čo sa po prvýkrát na Zemplínskej Šírave stretli motorkári z celého Slovenska a okolitých krajín a tak založili spolu s časopisom Svet motocyklov nielen peknú tradíciu, ale položili základy jednému z najväčších motozrazov v strednej Európe.

Pre vášnivých motorkárov bolo pripravených kopec zábavných a poučných podujatí, ku ktorým prispel aj BECEP. Medzi atrakciami nesmela chýbať detská motoškola, prezentácie ako sa vhodne obliecť na motorku a objasnenie zopár fyzikálnych zákonov k lepšej manipulácii s motorkou.

Po hudobnej stránke sa o zábavu postarali známy slovenský speváci a skupiny ako napríklad Peter Cmorík, No Name a samozrejme nemohol chýbať veľkolepý ohňostroj, ktorý slávnostne uzavrel túto skvelú akciu.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

šírava - prevencia


šírava - prevencia


šírava - prevencia

Súvisiace články

Policia a Becep
Rady od POLÍCIE

V spolupráci s motoristickými nadšencami z Mihyringu vám ponúkame rady od našich kolegov Policajtov - motorkárov. Nepodceňujte prípravu na letnú sezónu a hlavne jazdite opatrne!

Celý článok

Nehoda nie je náhoda 3
Nehoda nie je nahoda 2

Druhé pokračovanie vzdelávacieho DVD Nehoda nie je náhoda2 je určené predovšetkým vodičom motocyklov. Skúsení pretekári, kaskadéri ale aj inštruktori Vám vysvetlia ako sa daj&... .

Celý článok

Zodpovedne na cestách - Inovačný kemp
Tréning vodičov motocyklov

Oddelenie bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) v rámci snahy o zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky motocyklistov odprezentovalo dňa 15. októbra 2014 v areály profesionálneho tréningového... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame