20. ročník Novodubnického maratónu

20.ročník Novodubnický maraton

Dňa 30.augusta sa konal 20.ročník Novodubnického maratónu vedúceho chrbtami a údoliami Strážovských vrchov so zázemím v Novej Dubnici. Pre cyklistov a jednokolkárov boli pripravené štyri rôzne náročné trate, na ktorých si merali sily ako špičkový pretekári, tak aj hobby jazdci, ale aj rodiny s deťmi. Piata trať bola určená bežcom.

Novodubnického maratónu sa zúčastnilo 600 účastníkov a to nie len zo Slovenska, ale aj Českej republiky, Rakúska či Poľska. V rámci sprievodného programu si účastníci okrem rôznych súťaží mohli vyskúšať aj simulátor prevrátenia motorového vozidla. BECEP venoval všetkým deťom na maratóne reflexné prvky.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

20.ročník Novodubnický maraton


20. ročník Novodubnického maratonu

Súvisiace články

foto Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA 5
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

logo Vidieť a byť videný
Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

Tekovské Nemce - spoločné foto
Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej prem&... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame