Miro Jaroš pokrstil knihu za asistencie Polície

Miro Jaroš krst knihy

Spevák Miro Jaroš rozpútal nedávno doslova davové šialenstvo. Na krste svojej tretej knihy ho musela sprevádzať policajtka. Tú stvárnila herečka Oľga Belešová, ktorá sa stala spolu s dvoma slimákmi krstnou mamou knihy Na ceste, ktorá učí deti dopravnej výchove.

 Pozrite sa na dav detí, ktoré takmer zbúrali hračkárstvo. "Kniha Na ceste je určená všetkým deťom a ich rodičom, ktorí sa chcú správať na ceste disciplinovane aj bezpečne," prezradil spevák, ktorý v rámci svojich detských motivačných kníh prezentuje hravou formou témy ako umývanie rúk, či používanie čarovných slovíčok. "Každá knižka obsahuje CD s pesničkou, vďaka ktorej si deti ľahšie zapamätajú, ako sa treba správať napríklad na ceste," vysvetľuje.

Tak, ako v predchádzajúcich tituloch Čisté rúčky a Čarovné slovíčka, aj v tejto knihe asistuje spevákovi vybrané zvieratko. "Tento raz sme zvolili slimáka, ktorého tak isto, ako deti, učíme ísť cez priechod rýchlejšie a nezdržiavať," doplnil spevák, ktorý sa teší popularite aj na televíznej obrazovke, pretože v rámci relácie Dobré ráno na TV Joj má svoje pravideľné piatkové okienko s deťmi, ktoré si pochvaľujú nie len rodičia: "Na reláciu mám len pozitívne ohlasy, rodičom chýbajú na obrazovke programy pre deti a táto päťminútovka so súťažou o krásne hračky je príjemným spestrením ranného vysielania," dodáva.

Ako krstnú mamu si Miro vybral kamarátku Oľgu Belešovú, ktorá sa úlohy trpezlivej policajtky zhostila dokonale. "Navigovala deti aby si v detskom kútiku posadali, priviedla ich pred hračkárstvo, kde si mohli zajazdiť na motokárach a riadila dopravu a strážila, aby to tam decká nezbúrali," smeje sa Miro, ktorý na krste v hračkárstve Woow Toys v Riverparku privítal asi 50 detí.


←Staršie Novšie→

Obrázky k článku:

Miro Jaroš krst knihy


Miro Jaroš krst knihy - aktivity prevencie


Miro Jaroš krst knihy - aktivity prevencie

Súvisiace články

foto Noc vyskumnikov BECEP PRIBINA 5
Noc výskumníkov 2017

Deň 29.9.2017 bol venovaný Noci výskumníkov v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Oddelenie BECEP v spolupráci s PRIBINA pripravilo pre záujemcovi "Iný pohľad na cestu" a rozdávali sa aj reflexné predmety ako a... .

Celý článok

logo Vidieť a byť videný
Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

Tekovské Nemce - spoločné foto
Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej prem&... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU

Odporúčame