Tekovské Nemce

Deň bezpečnosti s Granviou

Dňa 26.10. sa konala na odpočívadle Tekovské Nemce akcia s názvom Deň bezpečnosti. Počas celého dňa boli k dispozícii vzdelávacie aktivity spojené s bezpečnosťou cestnej premávky ako napríklad simulátor prevrátenia, detské dopravné ihrisko či vystavený vrak vozidla hliadky R1.

Práve tento vrak poukazoval na dôležitosť venovaniu sa riadenia motorového vozidla, aby sa predišlo dopravnej nehode, ktorá spôsobila aj takéto hrozivé následky na vozidla hliadky R1.

Na tlačovej konferencii sa zúčastnili generálny riaditeľ Granvie marcel Vial a generálny riaditeľ Granvia Operations Jean Christophe Roux, riaditeľ odboru dopravnej polície Prezídia PZ plk. Ing. Ján Ignaták, vedúci oddelenia Ing. Milan Troška a Zelená vlna.


←Staršie Novšie→
Obrázky k článku:

Tekovské Nemce


Tekovské Nemce

Súvisiace články

Vidieť a byť videný 2016

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so sieťou autoservisov AutoKelly, Policajným zborom SR a Oddelením bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR pripravili druhý ročník akcie zameranej na spr... .

Celý článok

Vidieť a byť videný
Vidieť a byť videný

Spoločnosť OSRAM v spolupráci so spoločnosťou AutoKelly s účasťou Oddelenia bezpečnosti cestnej premávky (BECEP) Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR a Policajného z... .

Celý článok

VODIČI MOTOCYKLISTI MLADÍ VODIČI
SENIORI CYKLISTI CHODCI
DETI PROFESIONÁLI SPOLU
Odporúčame